Slujire în Duminica a 4-a după Paști (a slăbănogului) – 15 mai 2022

Hristos a înviat!
Deși îmi doresc foarte mult să slujesc, starea de sănătate încă nu îmi permite, zilele acestea luptându-mă și cu o răceală care i-a afectat și pe ce mici ai noștri. Așadar, nu vom putea sluji duminica aceasta, însă avem nădejde ca Domnul să ne bucure cu harul Său în Sfânta Liturghie din Duminica a 4-a după Paști, în data de 15 mai. Până atunci vă voi pomeni cu toată inima pe fiecare dintre dumneavoastră, cu nădejdea că Domnul va ajuta fiecăruia după trebuință, întru credința și iubirea Lui!! Hristos a înviat!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s