Slujirea Sfintei Liturghii în data de 8 mai 2022

Hristos a înviat!

Întrucât mă lupt de câteva zile cu o stare de slăbiciune și o durere de cap constantă, nu cred că voi putea sluji mâine. Slavă Domnului pentru că am avut posibilitatea să slujesc în Săptămâna Mare și de Învierea Domnului și nădăjduiesc să prind putere pentru săptămâna viitoare, pentru Sfânta Liturghie din Duminica Mironosițelor, în data de 8 mai. Vă mulțumesc pentru înțelegere și mai cu seamă pentru rugăciunea și ajutorul din toată vremea! Domnul să ne ajute tuturor spre tot binele!

Preot Laurențiu Drăghicenoiu

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s