Citirea Sfintei Scripturi – un proiect de transformare interioară 13-30 noiembrie 2020. Scrie-ne și tu pentru a primi un exemplar GRATUIT din Biblia pentru copii!


În ziua de prăznuire a Sfântului Ierarh Ioan Gură de Aur (13 noiembrie), Biserica Ortodoxă Română sărbătorește şi ziua Bibliei. Cu această ocazie, Preasfințitul Părinte Episcop Macarie al Episcopiei Europei de Nord dăruiește câteva sute de „Biblii pentru copii”, spre zidirea sufletească a familiilor din țările scandinave.

Credincioșii dornici să primească din partea Părintelui Episcop Macarie, GRATUIT, prin colet poștal, un exemplar al „Bibliei pentru copii” sunt rugați să ne scrie pe email (biblia@episcopiascandinavia.se), oferindu-ne adresa poștală.
 Fiecare mesaj va primi un răspuns ce conține instrucțiuni precise despre modul în care vor intra în posesia Bibliei promise.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s