Anunț legat de slujirea în perioada următoare

Doamne, ajută tuturor! Întrucât am fost confirmat cu covid, nu voi putea sluji în perioada următoare și nici nu voi putea veni cu icoana Nașterii. Pomeniți-mă și pe mine în rugăciuni dimpreună cu familia!

Duminică, 12 decembrie, va putea însă sjuji la noi Părintele Călin Dumitru Cârmaciu, părinte trupesc al unor fii duhovnicești de nădejde din parohia noastră. Așadar, ne bucurăm că se va putea face totuși Sfânta Liturghie în această dată. Pentru datele următoare vă voi ține la curent pe site și pe Facebook.

Să ne pomenim unii pe alții cu nădejde în Domnul și să ne ajute Domnul tuturor spre tot binele!

Preot Laurențiu Drăghicenoiu

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s