Candela de duminică nr. 62/11.04.2021

Doamne, ajută tuturor! Găsiți atașată foaia parohială din această duminică, însoțită de rugămintea de a ne ruga pentru o tânără, pe nume Maria, de 21 de ani, din Suceava, care este în condiții critice după o operație de urgență la coloană. Din cauza unei malformații a rămas paralizată și medicii nu îi dau șanse, zbătându-se între viață și moarte – malformația îi presează nervii respiratori. Să o pomenim fiecare în rugăciunile noastre.
Deși sunt mulți oameni în suferință pe lume, se cuvine să îi pomenim mai cu seamă pe cei pentru care alții ne-au rugat.
Domnul să vă răsplătească orice gând bun și închinăciune!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s