Canela de duminică nr. 18 – 24.05.2020


Hristos a inviat! 
Vă atașăm mai jos foaia parohială din această duminică, în care găsim binecuvântarea Părintelui Episcop Macarie întru credință, nădejde și iubire izvorâtă din Învierea Domnului, a cărei odovanie se apropie, reluarea anunțului despre Adunarea Parohială de duminica viitoare, cuvântul de întărire din editorial și minunatele îndemnuri ale Sfântului Ioan Gură de Aur la Marele Praznic al Înălțării Domnului. 
Vă dorim să aveți bucurie binecuvântată, sănătate și pace în case și în suflete!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s