Candela de duminică nr. 16/10.05.2020

Hristos a înviat! 

Vă atașăm foaia parohială din această duminică, în care găsim detalii despre noua carte a Preasfințitului Părinte Macarie, „Cuvinte de mângâiere în vremea pandemiei”, care poate fi descărcată și ascultată pe site-ul episcopiei (episcopiascandinavia.se), cuvânt de întărire în editorial și învățături din viața Sfinților Chiril și Metodie, luminătorii slavilor, prăznuiți la 11 mai. 

Domnul să vă dea bucurie, pace, duh de rugăciune și vindecarea oricărei neputințe sufletești și trupești!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s