„Crucii Tale ne închinăm, Hristoase, şi Sfântă Învierea Ta o lăudăm şi o mărim!”

Puterea Sfintei Cruci sa va însoțească pe toți în toată vremea pe calea mântuirii și să vă fie prilej de Înviere in fiecare zi!

Mulțumim tuturor celor care s-au rugat împreună cu noi, celor care s-au pregătit sufletește și trupește pentru a se împărtăși de Hristos cel Răstignit și Invitat prin Sfintele Taine, precum și tuturor celor care au împodobit cu dragă inimă Sfânta Cruce! Dintre aceștia, felicităm cu precădere pe dl. Doru Ion Bucei, a cărui zi de naștere este astăzi, urându-i cu dragă inimă la mulți ani și la mult Rai!

Cu îmbrățișare in Hristos Domnul,
preot Laurențiu Drăghicenoiu

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s