La mulți ani de 8 Martie! Candela de duminică nr. 58/7.03.2021

La mulți ani tuturor femeilor din lume, izvor al vieții și al afecțiunii în familie și în lume! Domnul să înflorească harul Duhului Său Cel Sfânt în inimile și în sufletele voastre și ale tuturor celor care vă sunt alături! 🙏🌷🌷🌷🎉

Mulțumim Parohiei „Sf. Mare Mucenic Gheorghe” Progresu și Părintelui Iulian Slamna din București pentru mărțișoarele lucrate de copii la atelierul catehetic, un efort și exemplu admirabil pentru cei mici și mari deopotrivă.

Vă atașăm și „Candela de duminică” din această săptămână, Domnul să vă bucure și să vă binecuvinteze pe toți în nevoința fiecăruia începută în această perioadă!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s