Programul slujirilor în perioada Postului Mare

Iubiți credincioși, să câștigăm fiecare clipă și fiecare zi, fiecare prilej de a ne ruga și ne a ajuta pe cei de lângă noi. Cu ajutorul lui Dumnezeu vă așteptăm ca în fiecare duminică a Postului Mare, de la ora 9.00 pentru Sfânta Spovedanie, Sfânta Liturghie și slujba Parastasului, pentru cei care doresc. Ne bucurăm că încă putem sluji împreună și în această duminică, așadar să nu le amânăm pe cele sufletești, pentru că nu se știe cât timp ne va fi îngăduit acest lucru. 
Post binecuvântat în continuare, gânduri bune și ajutor de la Domnul în toate!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s